Гана розбита! Феєричний матч України в 1/8 фіналу ЧС-2019

Україна в 1/4 фіналу ЧС-2019 з міні-футболу зіграє з Угорщиною

64349
24
Кадр з трансляції. Андрій Хомин забиває п'ятою
У вівторок, 8 жовтня, збірна України феєрично провела матч 1/8 фіналу чемпіонату світу 2019 з міні-футболу. В австралійському місті Перт українці розгромили збірну Гани з рахунком 8:0.

Фантастичну десятихвилинку видала Україні на перших хвилинах стадії плей-офф. Перед грою 1/8 фіналу були побоювання за результат зустрічі. Адже Гана виграла свою групу, зігравши внічию зі збірною Португалії (яка потім була дискваліфікована через порушення правил заявки гравців внаслідок тих же візових проблем). Але вже перші хвилини показали, хто в Австралії господар!

Збірна України вразила суперника швидкими і яскравими атаками вже в дебюті зустрічі. І чотири голи побували за 8 стартових хвилин у воротах бідного голкіпера збірної Гани. Спочатку Віктор Цой залишився один перед воротами і відкрив рахунок (1:0). Потім Віталій Харченко замкнув дальню штангу (2:0). Через пару хвилин Євген Андрієнко відмінно обігрався в стінку з партнером і відправив м'яч у будиночок голкіперу (3:0). І, нарешті, Андрій Хомин забив красивий гол, п'ятою замкнувши дальню штангу після пасу Пантелейчука (4:0). Минуло лише 8 хвилин, а гра вже була зроблена!

Надалі збірна України перейшла в режим економії сил, провела заміни, на поле вийшли гравці з української діаспори, які замінюють на турнірі тих, хто не зумів отримати візи до Австралії. Проте, аж 8 голів побувало у воротах Гани.

В кінці першого тайму граючий голкіпер Євген Заєць почав атаку, Віктор Цой в центрі поля віддав чітку передачу, і Хомин замкнув комбінацію партнерів (5:0). Після перерви сам Євген Заєць, який відстояв сьогодні на нуль, чітко забив пенальті в дев'ятку воріт після порушення правил на Пантелейчуку (6:0). І ще дві швидких атаки вдалися України в кінці гри. Спочатку Пантелейчук та Цой розіграли м'яч, і Хомин забивав у порожні ворота (7:0), а поставив крапку в матчі Харченко, замкнувши блискавичну комбінацію команди (8:0).

З такою відмінною грою як сьогодні, в плей-офф виступати не соромно. Але далі буде складніше. Суперником України в 1/4 фіналу буде переможець пари Угорщина – Колумбія. Чвертьфінальний матч відбудеться 9 жовтня, час початку гри стане відомий пізніше.

Sport.ua провів текстову онлайн-трансляцію матчу Гана – Україна.