| Оновлено 23 червня 2019, 13:57
5267
5

Європейські ігри. Українки завоювали 4 медалі в самбо

На п'єдестал пошани зійшли Олена Сайко, Наталія Смаль, Анастасія Новікова та Анастасія Сапсай

5267
5
НОК України. Анастасія Сапсай
Відразу чотири українські самбістки завоювали медалі на Європейських іграх, які проходять в Мінську.

Анастасія Сапсай у ваговій категорії понад 80 кг з рахунком 4:0 здолала Олену Кебадзе з Грузії і виграла для України третю золоту медаль на турнірі.

Наталія Смаль здобула перемогу в бронзовій сутичці у категорії до 72 кг, здолавши з рахунком 2:0 болгарку Цветеліну Цветанову.

Анастасія Новікова у фінальній сутичці вагової категорії до 48 кг з рахунком 0:2 поступилася росіянці Олені Бондарьовій.

Олена Сайко також поступилася росіянці у фіналі до 64 кг. З рахунком 0:7 українка програла Катерині Онопрієнко.

Нагадаємо, раніше Дар'я Білодід і Георгій Зантарая виграли золоті медалі в дзюдо.