| Оновлено 29 травня 2021, 07:22
1787
0

Юнацькі збірні України розпочали відбір до Євро-2019 з перемог

У Запоріжжі стартували відбіркові турніри до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат

1787
0
Нещодавно збудований запорізький Палац спорту «Юність» вже не в перший раз приймає турніри і матчі високого рівня. Ось і зараз в ньому розпочались відразу два відбіркових волейбольних турніру до чемпіонату Європи 2019 року.

У юнаків U-17 в групі С виступають збірні Бельгії, Франції, Ізраїлю та України. В перший ігровий день господарі майданчика українські волейболісти завдали поразки одноліткам з Ізраїлю з рахунком 3:0. В нашій команді особливо відзначився Крістіан Присакар, який набрав 20 очок.

В іншому матчі збірна Франції також впевнено в трьох партіях обіграла бельгійців.

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи 2019 року. Юнаки U-17.
Група С. 1 тур
Україна - Ізраїль
3:0 (25:14, 25:23, 25:15)
Франція - Бельгія
3:0 (25:15, 25:14, 25:18)

У п'ятницю 26 квітня зіграють Бельгія-Ізраїль, а матч команд України та Франції відбудеться в неділю 28 квітня.

У турнірі серед дівчат U-16 у відбірковій групі D також виступають чотири збірні - Австрії, Франції, Естонії та України. В стартовій грі на майданчик вийшли українські та естонські волейболістки. Перший сет взяла наша команда 25:21. Потім двічі успіху досягали гості - 19:25 і 21:25. До честі підопічних Олени Алексєєвої вони зуміли вирівняти становище 25:16, а потім і виграли тай-брейк 15:13.

Більше за інших очки у збірної України набирали Анастасія Нікольнікова (17), Вікторія Кристич (16) та Катерина Черкашина (12).

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи 2019 року. Дівчата U-16.