| Оновлено 24 квітня 2019, 21:55
1935
0

Барком-Кажани другий рік поспіль став чемпіоном України

І в третьому матчі фіналу львівські волейболісти виявилися сильнішими за «Серце Поділля»

1935
0
ВК Барком-Кажани
Сьогодні у Вінниці відбувся третій фінальний матч чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Місцевий клуб «Серце Поділля» приймав львівський «Барком-Кажани». З огляду на те, що перші дві зустрічі суперників завершилися перемогами підопічних Угіса Крастіньша, гостям залишалося зробити до чемпіонського титулу всього один крок.

Спочатку суперники обмінялися виграними партіями. Стартовий сет взяли господарі майданчика 25:23, а потім успіх був на боці «Баркома-Кажан» 16:25. Дуже цікаво проходила третя партія, в якій команди довго не хотіли поступатися один одному. Але вже за рахунку 29:29 два вирішальних очка взяли волейболісти з Вінниці.

Скоріш за все, третя партія забрала у гравців «Серця Поділля» занадто багато фізичних і емоційних сил і вони за всіма показниками програли четвертий сет 18:25, а потім і п'ятий 7:15.

Найбільше очок у переможців набрали Юрій Томін (29), Юрій Семенюк (21), Євген Кисилюк (17), Олександр Гладенко (14) і Олег Шевченко (11). У господарів майданчика слід відначити Андрія Горбенко (19 очок), Сергія Руденко (14), Олександра Терещука і Володимира Сидоренка (по 10).

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Фінальна серія до трьох перемог. Вінниця. 24 квітня
«Серце Поділля» (Вінниця) - «Барком-Кажани» (Львів)
2:3 (25:23, 16:25 31:29, 18:25, 7:25)

Рахунок в серії до трьох перемог - 0:3

В підсумку львівський «Барком-Кажани» вдруге поспіль став чемпіоном України. Волейбольний клуб «Серце Поділля» вперше у своїй історії здобув срібні нагороди, а бронзові медалі трохи раніше виграли волейболісти «МХП-Вінниця».

(2)

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею
Волейбол | 15 квітня 2024, 11:55 0

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв